poniedziałek, 23 listopada 2015

Depilator BRAUN Silk-épil 9 Wet & Dry

Cześć dziewczyny :) dziś przychodzę do WAS z czymś zupełnie innym J Będę starała się co jakiś czas dodawać posty z recenzjami jakichś urządzeń, rzeczy, aczkolwiek najczęściej zapewne  będą to  opinie kosmetyków. Kurczaaaki dziewczyny sory za zdjęcia, ale po prostu w ciągu dnia praktycznie nie ma mnie w domu i nie mam jak ich zrobić, więc zostaje mi tylko wieczór i kiepskie oświetlenie;( Zapraszam do dalszego czytania : )!

Już dobrą chwilę temu firma Braun przedstawiła światu Braun Silk-épil 9 SkinSpa: nowy standard jakości depilacji – depilator z innowacyjną szczotką do peelingu sonicznego. 


Na stronie producenta dostajemy parę wiadomości na
temat innowacji jakie zaszły :

 1. Nowa wersja depilatora różni się od swoich poprzedników nową o 40% szerszą głowicą, która obejmuję większą powierzchnię i usuwa więcej włosków za jednym pociągnięciem, co skraca nam całkowity czas depilacji- faktycznie !  Miałam już do czynienia z innymi depilatorami od Braun'a i dzięki szerszej głowicy ta depilacja naprawdę przebiega po pierwsze- szybciej, a po drugie- doznania bólowe są mniejsze poprzez usuwanie włosków z dosyć sporej powierzchni w jednej chwili. 
2. Kolejnym plusem depilatora jest to, iż wyłapuje on nawet te najkrótsze włoski o długości - 0,5 mm, co jest nieosiągalne nawet w przypadku stosowania wosku i sprawia, że skóra pozostaje gładka aż do 4 tygodni - 
jeżeli chodzi o usuwanie tych najkrótszych włosków to depilator jak najbardziej spełnia tutaj swoją rolę idealnie.
Szczególnie mając już do czynienia z depilatorami, miałam sceptyczne nastawienia co do tego zapewnienia producenta. Jednak zostałam mile zaskoczona. Natomiast jeżeli chodzi o skórę, która pozostaje gładka do 4 tygodni - tutaj niestety takiego miłego zaskoczenia nie było. Nie znaczy to jednak, że włoski odrastają w jakimś super szybkim tempie.Ja po depilacji osobiście mam wolne na jakieś 2 tygodnie, czasem może parę dni dłużej.


3. Dodatkowo do zestawu producent dołączył szczoteczkę do peelingu, która usuwa martwe komórki skóry przez masaż mikrowibracyjny, który poprawia wygląd skóry i jest aż 4 razy skuteczniejszy od zabiegu ręcznego - szczoteczką jestem zachwycona! Ręczny peeling nie ma porównania z tym cackiem :) Po użyciu skóra jest naprawdę w dużo lepszym stanie.
 4.Kolejnym atutem jest 
możliwość użytku bezprzewodowego na sucho jak i na mokro, co pozwala korzystać nam z urządzenia w kąpieli lub pod prysznicem, by dodatkowo zwiększyć komfort zabiegu. Przy regularnym stosowaniu depilacja staje się praktycznie bezbolesna- tą opcja jest jak dla mnie bardzo dużą zaletą depilatora. Nie zawsze mamy czas aby siedzieć i po prostu wykonywać depilację, która mimo wszystko trochę trwa. Dlatego możliwość użytku na mokro jest trafiona w 10!
5. Dla większej wygody producent dał nam możliwość personalizacji szybkości depilacji
dzięki czemu możemy dostosować prędkość do indywidualnych potrzeb. Szybkość 1- delikatna depilacja i 2- dająca nam superszybkie usuwanie włosków - jest to bardzo dobra opcja, ponieważ osoby zaczynające dopiero swoją "przygodę" z depilatorem mogą w dosyć wolnym tempie przygotowywać skórę do nowego bodźca.
6. Wydajność akumulatora- po zaledwie godzinnym ładowaniu, możemy używać depilator nawet przez 40 minut - takie naładowanie akumulatora jest wystarczające, aby wykonać jedną pełną depilację, a gdy już mamy wprawę i zabieg nie sprawia nam większego bólu- spokojnie zrobimy 2 zabiegi :) 

7. Następną zaletą jest umieszczone nad przyciskiem regulacji prędkości „ Smartligh”  światełko podświetlające nawet najcieńsze włoski w celu ekstradokładnej depilacji - światełko jest kolejnym genialnym pomysłem producenta, światełko jest bardzo pomoce podczas depilacji, bo najczęściej cieniutkich włosków nie jesteśmy w stanie dostrzec gołym okiem.


W zestawie znajdują się :
 1)depilator
2)głowica goląca
3)nasadka do kontaktu ze skóra
4)nasadka do twarzy
5)nasadka tnąca
6)nasadka do masażu o wysokiej częstotliwości
7) szczoteczka peelingująca
8)kosmetyczka
9)pędzelek do czyszczenia
10) ładowarka


Oprócz jednej wady, jaką posiada depilator - jest mistrzostwem świata ! Mianowicie wadą jaką posiada jest zbyt głośne "brzęczenie" po uruchomieniu. Nie jest to jakiś super ważny i istotny problem, po pewnym czasie idzie się przyzwyczaić do głośności urządzenia, ale mimo wszystko bywa to drażniące :)
Według mojej opinii depilator jak najbardziej godny polecenia :) Wiem również,  że często wiele z Nas ma problem ze wzrastającymi się włoskami po depilacji- mnie również niestety dotyczy ten problem, ale powoli jakoś zaczynam sobie z tym radzić. Depilator i przede wszystkim szczoteczka do peelingu mnie zachwyciły. Czy Wy również miałyście do czynienia z owym sprzęcikiem ? :) I jakie są Wasze wrażenia i odczucia :) ? I w jaki sposób radzicie sobie ze wzrastającymi włoskami, o ile dotyczy Was takowy problem ?) 

4 komentarze:

 1. mam ochotę wydepilować nóżki haha :D <3 kurde gdyby tylko było mnie na niego stac. .. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie głośno działające urządzenia tego typu trochę przerażają, ale czego się nie robi dla pięknych i gładkich nóżek :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. O nieee, wolę plastry od biedy maszynkę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. o nieeee kiedyś spróbowalam depilatora i pozalowalam.
  wole tradycyjne metody i mniej bolesne :p

  OdpowiedzUsuń