sobota, 21 listopada 2015

Recenzja Palety MAKEUP REVOLUTION ICONIC 3 Hej dziewczyny ! 
Od pewnego czasu na rynku kosmetycznym pojawiają się tańsze"zamienniki" przeróżnych kosmetyków. Dzisiaj powiem parę słów na temat paletki cieni od Makeup Revolution. 
Plastikowe opakowanie nie wygląda zbyt solidnie, ale naprawdę jest całkiem okej. Paleta składa się z 12 cieni w odcieniach różów i brązów. Kolorki należą do bardzo klasycznych jeżeli chodzi o cienie. W komplecie producent zamieścił dwustronną gąbeczkę do aplikacji cieni.


Niestety gąbeczka jest bardzo słaba jeżeli chodzi o przydatność. Podjęłam się kilku prób, aczkolwiek efekt nie był zadowalający. Osobiście do aplikacji używam własnych pędzelków języczkowych do cieni. Pigmentację palety cieni oceniam jako bardzo dobrą. Paleta zawiera cienie matowe(3), perłowe(3) i brokatowe(6). Zarówno cienie perłowe i brokatowe są długotrwałe oraz nie ścierają się z powieki. Niestety nie mogę powiedzieć tego o cieniach matowych, które ścierają się bardzo szybko, poza tym posiadają najsłabszą pigmentację z całej paletki. Wszystkie cienie mają niestety jedną wadę przy nabieraniu na pędzelek bardzo się osypują. 
Podsumowując moim zdaniem paleta Iconic 3 jest bardzo dobrym produktem porównując jej jakość do ceny.  Produkt dostępny w przeróżnych drogeriach internetowych jak i stoiskach stacjonarnych. Cena produktu to ok. 20 zł. Osobiście śmiało mogę polecić wszystkim ten oto produkt.
Czy posiadacie taką paletę w swoich kosmetycznych zbiorach ? :) 

4 komentarze:

 1. słyszałam dobre opinie na temat tej paletki

  OdpowiedzUsuń
 2. ja mam matową, jest świetna!
  http://romanovvska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja swoich cieni się co prawda w większości pozbyłam, ale te z MUR były bardzo fajne :) cieszę się, że paletka się w miarę sprawuje <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiele dobrego o nich czytałam, mam ochotę wypróbować jesli akurat je gdzieś dorwę przy okazji choć trwałość mnie nieco do tego zniechęca :)

  OdpowiedzUsuń